| Features | |
| Device compatibility: | Large format printer |
| Brand compatibility: | Epson |
| Compatibility: | - SureColor SC-T5100N - SureColor SC-T5100 - SureColor SC-T3100N - SureColor SC-T3100 |
| Product colour: | Grey |
| Country of origin: | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 83 mm |
| Package depth: | 142 mm |
| Package height: | 86 mm |
| Package weight: | 0.22 g |
| Logistics data | |
| Master (outer) case gross weight: | 26 g |
| Master (outer) case length: | 751 mm |
| Master (outer) case width: | 466 mm |
| Master (outer) case height: | 222 mm |
| Products per master (outer) case: | 50 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84439990 |