| Projector |
| Projector brightness: | 4000 ANSI lumens |
| Projection technology: | 3LCD |
| Projector native resolution: | UHD 4K (3840x2160) |
| Contrast ratio (typical): | 5000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Smart projector: | No |
| Screen size compatibility: | 2032 - 3810 mm (80 - 150") |
| Projection distance: | 3.64 - 6.28 m |
| Projector brightness (economic mode): | 1200 ANSI lumens |
| Light source |
| Light source type: | Laser |
| Service life of light source: | 12000 h |
| Video |
| Analog signal format system: | Not supported |
| Full HD: | Yes |
| 3D: | No |
| Ports & interfaces |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| DVI port: | No |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 2 |
| Headphone outputs: | 1 |
| S/PDIF out port: | Yes |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Network |
| Smart TV: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Features |
| Noise level: | 29 dB |
| Interactive: | No |
| Noise level (economic mode): | 18 dB |
| Multimedia |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in woofer: | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Design |
| Market positioning: | Home cinema |
| Product colour: | White |
| Display |
| Built-in display: | No |
| Power |
| Power source: | AC |
| Logistics data |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |