USB Interface with DM-D
| Ports & interfaces | |
| Host interface: | USB |
| Output interface: | USB 2.0 |
| Design | |
| Internal: | ![]() |
| Product colour: | Grey |
| Country of origin: | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 80 mm |
| Package depth: | 100 mm |
| Package height: | 35 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |
| Products per pallet: | 1200 pc(s) |
| Products per pallet layer: | 120 pc(s) |
| Pallet gross width: | 80 cm |
| Pallet gross length: | 120 cm |
| Pallet gross height: | 3.15 m |