| Features | |
| Type: | Separator plate |
| Device compatibility: | Multifunctional |
| Brand compatibility: | Epson |
| Compatibility: | SureColor F2100 |
| Product colour: | Grey, Transparent |
| Country of origin: | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 230 mm |
| Package depth: | 455 mm |
| Package height: | 410 mm |
| Package weight: | 3.5 g |