| Features | |
| Product type: | Printer cleaning cartridge |
| Print technology: | Inkjet |
| Volume: | 150 ml |
| Compatibility: | Stylus Pro WT7900 Stylus Pro 7900CTP |
| Country of origin: | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 60 mm |
| Package depth: | 320 mm |
| Package height: | 145 mm |
| Package weight: | 0.521 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet: | 448 pc(s) |
| Products per pallet (UK): | 672 pc(s) |