| Features | |
| Country of origin: | Japan |
| Compatible products: | Epson Stylus Pro 7880, 7450 |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 193 mm |
| Package depth: | 788 mm |
| Package height: | 134 mm |
| Package weight: | 2.18 kg |
| Logistics data | |
| Products per pallet: | 84 pc(s) |