| Features | |
| Page yield: | 100000 pages |
| Product colour: | Grey |
| Country of origin: | China |
| Compatibility: | - GT-S85 - Epson GT-S85N - Epson GT-S80N - Epson GT-S80 - Epson GT-S55N - Epson GT-S55 - Epson GT-S50N - Epson GT-S50 |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 52 mm |
| Package depth: | 105 mm |
| Package height: | 69 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 84439990 |