| Features |
| Purpose: | Monitor |
| Power supply type: | Indoor |
| Output power: | 50 W |
| Output voltage: | 12 V |
| Power current type: | AC-to-DC |
| Output current: | 4.16 A |
| Supplementary power connectors: | 1 |
| Detachable power connectors: |  |
| Compatibility: | 1215L/1515L/1715L/1939L/2243L |
| Design |
| Product colour: | Black |
| Logistics data |
| Harmonized System (HS) code: | 85044095 |
| Other features |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
Product Safety InformationResponsible Person in the EU:
Elo Touch Solutions (Belgium) NV Wingepark 5B 3110 Rotselaar Belgien CustomerService@elotouch.com