| Features | |
| Product type: | Portable grill stove |
| Heat source: | Butane |
| Number of cooking zones: | 1 zone(s) |
| Product colour: | Blue, Silver |
| Material: | Stainless steel |
| Power: | 2200 W |
| Fuel consumption: | 160 g/h |
| Weight & dimensions | |
| Weight: | 1.9 kg |
| Width: | 370 mm |
| Depth: | 280 mm |
| Height: | 120 mm |