| Features |
| Type: | Mount |
| Product colour: | White |
| Brand compatibility: | LevelOne |
| Compatibility: | FCS-3085 |
| Housing material: | Aluminium |
| Country of origin: | China |
| Weight & dimensions |
| Diameter: | 13.5 cm |
| Width: | 182 mm |
| Height: | 120 mm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Packaging data |
| Package width: | 185 mm |
| Package depth: | 145 mm |
| Package height: | 140 mm |
| Package weight: | 9 kg |
| Package type: | Box |
| Logistics data |
| Harmonized System (HS) code: | 85299020 |
| Master (outer) case width: | 560 mm |
| Master (outer) case length: | 503 mm |
| Master (outer) case height: | 425 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 9 kg |
| Products per master (outer) case: | 10 pc(s) |
Product Safety InformationResponsible Person in the EU:
Digital Data Communications GmbH Im Defdahl 10F 44141 Dortmund Deutschland info@digital-data.de