Work with: FCS-1152
| Features | |
| Product colour: | White |
| Compatibility: | FCS-1152 |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 72 mm |
| Depth: | 154 mm |
| Height: | 76 mm |
| Weight: | 64.5 g |
| Packaging data | |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package width: | 75 mm |
| Package depth: | 165 mm |
| Package height: | 80 mm |
| Package weight: | 92.5 g |