The SBP-390WM2 is a Long Wall Mount Arm with Conduit Access. It can be mounted on a pole and corner mount with compatible accessories.
| Features | |
| Type: | Mounting foot |
| Product colour: | Ivory |
| Compatibility: | SBP-317HM SBP-329HM SBP-276HM SBP-300HM6 SBP-201HM SBP-300PM SBP-300KM PNM-9080VQ PNM-9081VQ PNM-7000VD PNM-9030V PNM-9000VQ PNM-9020V PNM-9320VQP HCM-9020VQ |
| Housing material: | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 115 mm |
| Depth: | 417.3 mm |
| Height: | 183 mm |
| Weight: | 1.79 kg |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |