| Features | |
| Product colour: | Ivory |
| Brand compatibility: | Hanwha |
| Compatibility: | XNV-6120R |
| Housing material: | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 185 mm |
| Depth: | 115 mm |
| Height: | 40 mm |
| Weight: | 760 g |
| Operational conditions | |
| Operating temperature (T-T): | -50 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 100% |
| Storage temperature (T-T): | -50 - 60 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 0 - 100% |