| Features | |
| Type: | Housing & mount |
| Product colour: | White |
| Compatibility: | QND-6012R/6022R/6032R/8010R/8020R/8030R/6072R/6082R/8080R |
| Housing material: | Plastic |
| Easy to install: | ![]() |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 122 mm |
| Depth: | 157 mm |
| Height: | 95 mm |
| Weight: | 175 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Packaging content | |
| Quick installation guide: | ![]() |