| Features | |
| Type: | Mount |
| Placement supported: | Outdoor |
| Product colour: | White |
| Brand compatibility: | Hanwha |
| Compatibility: | QNV-C8083R/C9083R, QNV-C8011R/C8012/C9011R, QND-6012R(1)/22R(1)/72R(1)/82R(1), QND-7012R/22R/82R, QNE-8011R/21R, LND-6012R/22R/72R, ANE-L6012R/L7012R |
| Housing material: | Aluminium, Plastic |
| Weight & dimensions | |
| Diameter: | 14.7 cm |
| Width: | 50.5 mm |
| Weight: | 340 g |