Compatible: Officejet Pro X451dn Printer.
| Features | |
| Type: | Original |
| Printing colours: | Magenta |
| Compatibility: | Officejet Pro X451dn |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Colour ink type: | Pigment-based ink |
| Ink type: | Pigment-based ink |
| Operational conditions | |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Weight & dimensions | |
| Package width: | 270.9 mm |
| Package depth: | 53.1 mm |
| Package height: | 71.6 mm |
| Package weight: | 400 g |