Parallel Interface Board
| Ports & interfaces | |
| Host interface: | Parallel |
| Output interface: | Parallel |
| Design | |
| Internal: | ![]() |
| Country of origin: | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 80 mm |
| Package depth: | 100 mm |
| Package height: | 35 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 84733020 |
| Products per pallet: | 2400 pc(s) |
| Products per pallet layer: | 120 pc(s) |
| Other features | |
| Compatibility: | -TM-H5000II -TM-H6000III -TM-J2100/TM-J2000 -TM-J7100/TM-J7000 -TM-J7600/TM-J7500 -TM-L60II -TM-L90 -TM-T88IV -TM-T90 -TM-U220 -TM-U230 -TM-U295 -TM-U590 -TM-U675 -TM-U950 |