| Features | |
| Device compatibility: | Inkjet printer |
| Brand compatibility: | Epson |
| Compatibility: | - SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v - SureColor SC-P5000 Violet Spectro - SureColor SC-P5000 Violet 240V - SureColor SC-P5000 Violet - SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v - SureColor SC-P5000 STD Spectro - SureColor SC-P5000 STD 240V - SureColor SC-P5000 STD - Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 - Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 |
| Product colour: | Grey |
| Country of origin: | China |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 55 mm |
| Package depth: | 324 mm |
| Package height: | 152 mm |
| Package weight: | 0.375 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet: | 108 pc(s) |
| Pallet gross width: | 80 cm |
| Pallet gross length: | 120 cm |
| Pallet gross height: | 24 cm |
| Products per pallet layer: | 36 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code: | 84439990 |