| Features | |
| Print technology: | Laser |
| Country of origin: | China |
| Compatibility: | The models below are compatible with one or more items in this range. For more details, please refer to the links below or the manual for your product. WorkForce AL-C500DXN WorkForce AL-C500DTN WorkForce AL-C500DN WorkForce AL-C500DHN |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package weight: | 3.54 g |
| Package width: | 232 mm |
| Package depth: | 517 mm |
| Package height: | 450 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 84439990 |