| Features | |
| Product colour: | Black, Grey |
| Country of origin: | Indonesia |
| Compatibility: | T3160N |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 175 mm |
| Package depth: | 1220 mm |
| Package height: | 700 mm |
| Package weight: | 17.19 g |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 84439990 |