Din Rail Distribution Box for 6x SC/DX Couplers
| Features | |
| Number of connectors: | 6 |
| Connector type: | SC |
| Product colour: | Grey |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 125 mm |
| Depth: | 130 mm |
| Height: | 35 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin: | China |