| Features | |
| Material: | Wood |
| Product colour: | White, Wood |
| Type: | Single picture frame |
| Picture size: | 13 x 18 cm |
| Shape: | Rectangular |
| Orientation: | Portrait |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 200 mm |
| Depth: | 10 mm |
| Height: | 250 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |