PORTRAIT FRAME CHLOE BF High quality metal portrait frames in two colours and three formats. The black velvet back has a put-up hinge for landscape and horizontal formats Profile: shiny metal profile Colours:| shiny anthracite | shiny gold | Glas: clear glass, washed Insert paper: printed paper Back: black velvet with put-up hinge (only single frames) Packaging: single packed in a carton box with transparent lid.
| Features | |
| Material: | Metal |
| Product colour: | Gold |
| Type: | Single picture frame |
| Picture size: | 13 x 18 cm |
| Shape: | Rectangular |
| Country of origin: | Germany |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 131 mm |
| Depth: | 13 mm |
| Height: | 181 mm |
| Thickness: | 1.3 cm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |