Pro-class productivity for your workspaceWork efficiently and enhance your everyday productivity with the comfortable, reliable HP Wired Desktop 320M Mouse.
| Mouse | |
| Purpose: | Office |
| Device interface: | USB Type-A |
| Movement detection technology: | Optical |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons quantity: | 2 |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Movement resolution: | 1000 DPI |
| Design | |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Product colour: | Black |
| Ergonomics | |
| Cable length: | 1.8 m |
| Power | |
| Power source: | Cable |
| System requirements | |
| Windows operating systems supported: | Windows 10 |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 103.8 mm |
| Depth: | 63.4 mm |
| Height: | 35.5 mm |
| Weight: | 75.8 g |
| Packaging data | |
| Quantity: | 1 |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 84716070 |