AC Adapter
| Features | |
| Power supply type: | Indoor |
| Output voltage: | 15 V |
| Power current type: | AC-to-DC |
| Compatibility: | PJ-622, PJ-623, PJ-662, PJ-663. |
| Design | |
| Product colour: | Black |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 56 mm |
| Depth: | 112 mm |
| Height: | 148 mm |
| Weight: | 398 g |
| Packaging data | |
| AC adapter included: | Yes |
| Package weight: | 467 g |
| Technical details | |
| Pallet type: | 800 x 1200 mm |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 85044095 |
| Country of origin: | China |
| Products per pallet: | 1080 pc(s) |
| Pallet gross height: | 16.3 cm |
| Pallet gross weight: | 519.1 kg |
| Master (outer) cases per pallet: | 108 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer: | 12 pc(s) |
| Layers per pallet: | 9 pc(s) |
| Other features | |
| Batteries included: | No |