Pendant Mount Bracket
| Features | |
| Type: | Ceiling mounting foot |
| Placement supported: | Indoor |
| Product colour: | White |
| Brand compatibility: | LevelOne |
| Compatibility: | FCS-3097 FCS-3098 FCS-4203 |
| Country of origin: | China |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 150 mm |
| Depth: | 565 mm |
| Height: | 150 mm |
| Weight: | 650 g |
| Packaging data | |
| Package width: | 155 mm |
| Package depth: | 155 mm |
| Package height: | 570 mm |
| Package weight: | 1 kg |
| Package type: | Box |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 85299020 |
| Master (outer) case width: | 405 mm |
| Master (outer) case length: | 300 mm |
| Master (outer) case height: | 568 mm |
| Master (outer) case gross weight: | 5.9 kg |
| Products per master (outer) case: | 4 pc(s) |