Pro-class productivity for your workspace
Work efficiently and enhance your everyday productivity with the comfortable, reliable HP Wired Desktop 320M Mouse.
| Mouse | |
| Device interface: | USB Type-A |
| Movement detection technology: | Optical |
| Scroll type: | Wheel |
| Buttons quantity: | 3 |
| Buttons type: | Pressed buttons |
| Design | |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Product colour: | Black |
| HP segment: | Business |
| Ergonomics | |
| Cable length: | 1.8 m |
| Power | |
| Power source: | Cable |
| System requirements | |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Weight & dimensions | |
| Width: | 103.8 mm |
| Depth: | 63.4 mm |
| Height: | 35.5 mm |
| Weight: | 75.8 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Country of origin: | China |
| Brand-specific features | |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 195122479473 |