Pro-class productivity for your workspaceWork efficiently and enhance your everyday productivity with the reliable HP Wired Desktop 320MK Mouse and Keyboard.
| Keyboard | |
| Recommended usage: | Office |
| Device interface: | USB |
| Pointing device: | ![]() |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Numeric keypad: | ![]() |
| Design | |
| Product colour: | Black |
| Keyboard style: | Straight |
| Wrist rest: | ![]() |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Features | |
| Cable length: | 1.8 m |
| Power | |
| Power source type: | USB |
| Mouse | |
| Mouse included: | ![]() |
| Mouse cable length: | 1.8 m |
| Weight & dimensions | |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 426.2 x 110.9 x 16.7 mm |
| Keyboard weight: | 413 g |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 103.8 x 63.4 x 35.5 mm |
| Mouse weight: | 75.8 g |
| Weight: | 413 g |
| Packaging data | |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code: | 84716060 |