| Features | |
| Page yield: | 24000 pages |
| Suitable for printing colours: | Black |
| Country of origin: | China |
| Print technology: | Laser |
| Quantity: | 1 |
| Brand compatibility: | Epson |
| Compatibility: | - AcuLaser C9300TN - AcuLaser C9300N - AcuLaser C9300DTN - AcuLaser C9300DN - AcuLaser C9300D3TNC - AcuLaser C9300D2TN |
| Packaging data | |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package width: | 228 mm |
| Package depth: | 485 mm |
| Package height: | 145 mm |
| Package weight: | 1.386 g |
| Logistics data | |
| Products per pallet: | 90 pc(s) |
| Pallet gross length: | 120 cm |
| Pallet gross width: | 80 cm |
| Pallet gross height: | 2.22 m |
| Products per pallet layer: | 10 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK): | 16 pc(s) |
| Products per pallet (UK): | 144 pc(s) |
| Pallet length (UK): | 120 cm |
| Pallet width (UK): | 100 cm |
| Pallet height (UK): | 2.22 m |
| Harmonized System (HS) code: | 84439990 |