HD-6600PRO-58
RAYNOX HD 6600PRO 58 - Konverter
Why Choose RAYNOX HD 6600PRO 58 - Konverter>
Product no.:
HD-6600PRO-58
Shipping time:
on Stock, 2-4 days
Stock: Only
1
pcs on stock
Today's shipping of your order still possible:
4 Std 17 min
19 % VAT incl. excl.
Shipping costs
Quantity
Add to cart
Add to cart
GTIN/EAN:
Manufacturer:
RAYNOX
Rechnungskauf für Geschäftskunden
Print datasheet
Details
Products description
Allgemein
Länge
3.6 cm
Durchmesser
7.5 cm
Gewicht
178 g
Objektivsystem
Typ
Konverter
Besondere Funktionen
Weitwinkel
Vergrößerung
0.66
Filtergröße
72 mm
Gewindedurchmesser
58mm