Boost your productivity
Boost your productivity, make a stylish IT choice, and get integrated security features with the HP USB Slim Smartcard Keyboard, which has a built-in smart card reader and is designed to complement the latest HP Business PCs.
| Poids et dimensions | |
| Poids: | 600 g |
| Informations sur l'emballage | |
| Largeur du colis: | 463 mm |
| Profondeur du colis: | 169 mm |
| Hauteur du colis: | 30 mm |
| Poids du paquet: | 700 g |
| Autres caractéristiques | |
| Profondeur: | 144,5 mm |
| Hauteur: | 19,8 mm |
| Largeur: | 440,6 mm |